Lütfen sorgulamak istediğiniz araç plakasını yazınız.(Küçük harflere, sembollere duyarlıdır)

Gizlilik Politikamız

www.plakasorgulamasi.com araç sahiplerinin veya sorgulama yapmak isteyen kişilerin güvenlik ve gizliliklerine önem vermektedir. Sitemizde sorgulama yapan, gezinen ve bilgi paylaşımında bulunan tüm kullanıcılarımız için gereken her türlü ünlem alınmıştır. Bu anlamda gönül ferahlığı ile sitemizde bulunabilirsiniz.

Sitemizde Veri Kaydı Yapılmaz

Plakasorgulamsi.com sitemizde hiçbir suretle bilgi kaydı yapılmaz, veriler kimse ile paylaşılmaz. e devlet sistemine gerek olmadan şifresiz yapılan plaka sorgulama hizmetinde asıl amacımız kullanıcıların sağlıklı bilgi almalarıdır. Sitemizde kullanılmakta olan plaka sorgulama formundan anlaşılacağı üzere hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Bu anlamda internetten gezinirken kesinlikle kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız!

Sitemizde Adsense Reklamları Bulunur

Plakasorgulamasi.com sitemizde resmi internet reklamları olan Adsense reklamları bulunmaktadır. Sitemizde çıkan reklamlar tamamen sizlerin bilgisayarınızda yapılan aramalara göre şekillenmektedir. Bu anlamda A bilgisayarında farklı reklamlar çıkarken B bilgisayarında farklı reklamlar çıkabilmektedir. Sitemizde çıkan reklamlar resmi Google reklamları olup bizimle hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır..

Güvenilir Yönlendirme Bağlantıları

Sitemiz üzerinden yapılamayan ve devlet sitelerine yönlendirilmesi gereken bazı plaka sorgulama hizmetleri için yönlendirme yapılabilmektedir. Bu anlamda sitemizdeki içerikler ve yönlendirmeler güvenilir bağlantılar olup kesinlikle güvenle geçiş yapabilirsiniz.

Sitemiz İçeriklerinin Kullanımı

plakasorgulamasi.com sitemiz plakadan araç sorgulaması yapmak isteyen kullanıcılarımız için geliştirilen içeriklerden oluşmuş olur kesinlikle güvenilir kaynaklara dayanmaktadır. Sitemiz içerisindeki içeriklerin hiç bir kamu kurum ve kuruluşuyla ilgisi bulunmuyor. Yapılan plaka sorgulama ve bilgi edinme amaçlı paylaşılan içerikler sadece sektörel bilgilenmeye yöneliktir. Sitemiz içerikleri veya sorgulama formunu izinsiz olarak kullanan veya kaynak gösterilmeden yayımlayan herkes suç işlemiş sayılır. Bu durumun tarafımızca tespit edilmesi halinde avukatlarımızca gerekli takip başlatılacaktır. 

Nasıl İletişim Kurabilirim?

plakasorgulamasi sitesine yönelik olarak her türlü reklam verme, soru, görüş ve düşüncelerinizi bize facebook iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her ne sebeple olursa olsun iletişim talepleriniz kısa süre içerisinde cevaplanacaktır.