Satmak İstediğiniz Plakayı İlanlara Ekleme

Plakasorgulamasi.com olarak satmak istediğiniz araç plakalarınızı ücretsiz olarak sitemizde yayınlıyoruz. Özel plakalar, İsim, parti ve takım plakalarınızı sitemiz aracılığı ile satabilirsiniz. Sizlere araç plaka ilanları sayfasının nasıl kullanılacağı ile ilgli bilgi vereceğiz. Öncelikle www.plakasorgulamasi.com sitesine giriyoruz. 

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere sitemizin sol üst kısmında bulunan ''Araç Plaka İlanları'' butonuna tıklıyoruz. Bu butona tıkladığımız zaman karşımıza aşağıdaki ekran çıkacaktır. 

Araç Plaka İlanları ekranında geçmiş dönemde eklenmiş olan tüm araç plakaları bulunmaktadır. Araç plakaları ile ilgili bilgi edinmek için DETAY kısmına tıklamanız gerekiyor. Satmak istediğiniz araç plakası eklemek için ise ''Yeni İlan Ekle'' Sekmesine tıklamalısınız. Yeni ilana tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza çıkar. 

Karşınıza çıkan bu modüle sizden istenen tüm bilgileri girmeniz gerekmektedir. Açıklama kısmında ise aracı plaka ile mi yoksa sadece araç plakasını mı satmak istediğinizi açıklayarak insanların sizle iletişime geçerken hangi bilgileri baz alması gerekdiğini belirtebilirsiniz. 

 

Etiketler :
ZİYARETÇİ YORUMLARI Yorum Yap
Henüz yorum yapılmamıştır!