Plakadan Adres Sorgulama

Plakadan adres bulma, plaka ile telefon bilgisine ulaşma mümkün mü, plaka kişi sorgulama, plaka ile kişinin adresine yönelik bilgilerine ulaşma detayları... Plaka ile araç sahibinin  bilgilerine ulaşma işlemi özellikle son dönemlerde çok popüler konulardan biri haline geldi. Bundan birkaç yıl önce araç sahibine ulaşmak çok kolaydı.

E devlet araç sorgulama ekranı şifresiz olarak kullanılırken sadece araca ait plaka bilgisi sisteme girildiğinde; 

---- Aracın kime ait olduğu,

---- Araç sahibinin adresi,

---- Ruhsta kayıtlı kişi bilgileri

---- Aracın hangi ile kayıtlı olduğu

---- Aracın marka ve modeli bilgileri gibi birçok detay öğrenilebilemekteydi.

Ancak bir süre sonra bu sistem çeşitli güvenlik zaafiyeti olduğunun ortaya çıkmasından ötürü e devlet araç sorgulama kaldırılarak bilgiler emniyet vasıtası ile dilekçeli başvuru aracılığı ile öğrenilir bir hale getirildi. Yani

---- Plakadan adres sorgulama yapmak ve

---- Araç sahibinin kişisel bilgilerine ulaşmak

---- kişilerin ev adresine ulaşmak, resmi olarak mümkün değildir.  

Sonuç: Plakadan adres bulma, plakadan kişi bilgisine ulaşma, plakadan telefon öğrenme ve plaka ile diğer kişisel bilgilere ulaşmak resmi olarak şuan mümkün değildir. Sizlere bu konuda hizmet vereceğini söyleyen her türlü internet sitesi yanlış yönlendirmiş olacak. Ancak Plakadan İsim Sorgulama konumuzda Plakadan araç sahibi sorgulama ve plakadan adres bulma ile ilgili birkaç tüyo bulunmaktadır. BURADAN konumuzu inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz. 

 

Etiketler :
ZİYARETÇİ YORUMLARI Yorum Yap
Henüz yorum yapılmamıştır!